Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Instruktorzy w MDK Wilanów

KREATYWNE ODKRYWANIE PRZYRODY

 

Na zdjęciu instruktorka zajęć Kreatywne odkrywanie przyrody. Pani Magda w lesie, blisko natury

Instruktor: Magdalena Kołodziejczyk-Kielichzałożycielka i edukatorka Tulę Las, absolwentka SGGW na Wydziale Nauk O Zwierzętach oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, wielbicielka przyrody, pasjonatka natury, przez wiele lat związana z Ośrodkiem Rehabilitacji Zwierząt oraz Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej Lasów Miejskich - Warszawa, ma 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu edukacji przyrodniczej dzieci i młodzieży oraz głowę pełną pomysłów na to jak zachęcić innych do przyjaźni z naturą.


ZAJĘCIA TANECZNE

Magdalena Klaus, prowadząca zajęcia taneczne w MDK Wilanów. Kobieta ma charakterystyczną grzywkę i okulary korekcyjne

Instruktor: Magdalena Klaus - na co dzień pracuje jako nauczycielka edukacji przedszkolnej, ale jej największą pasją jest taniec. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 10 lat, tańcząc w dziecięcym zespole ludowym „Kuźnia Artystyczna” w Wilanowie. Przez kilka lat brała udział w ogólnopolskich turniejach tańców polskich w formie towarzyskiej, zdobywając liczne miejsca finałowe. Na studiach przeniosła się do ludowego zespołu artystycznego „Promni” działającego przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Chcąc dalej rozwijać się w tej dziedzinie, ukończyła dwuletni kurs instruktorski z tańca ludowego w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie. Brała także udział w szkoleniach m.in.: „Nauczanie tańca w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej” oraz „Rytm i melodia, czyli pedagogika tańca dzieci”.


BALET, TANECZNY MIX, EKSPRESJE RUCHOWE

Instruktorka zajęć z baletu, taneczny mix i ekspresje ruchowe. Lidia Zych

Instruktor: Lidia Zych - instruktor tańca współczesnego, rekreacji ruchowej fitness o specjalności Pilates, pedagog. Absolwentka Studium Tańca Współczesnego i Choreografii w Poznaniu, Społecznej Szkoły Baletowej w Lublinie oraz Pedagogiki na UMCS w Lublinie. Występowała na scenie Państwowego Teatru Lalki i Aktora w Lublinie, należała do różnych grup teatru tańca i pantomimy. Uczestniczka wielu szkoleń w dziedzinie jogi. Pasjonatka łyżwiarstwa figurowego biorąca udział w zawodach sportowych w tej dyscyplinie, uzyskała tytuł instruktora łyżwiarstwa figurowego PZŁF.


MALARSTWO I RYSUNEK, TEATRZYK LALKOWY JAWAJKA

Instruktorka zajęć trzymająca w rękach kota

Instruktor: Ewa Rodewald - jest nauczycielem, instruktorem zajęć z malarstwa, prowadzi również w MDK 8 zajęcia: Teatrzyk Lalkowy ,,Jawajka".

Mówi o sobie "Mam skrzydła... Tak, dzięki nim mogę dolecieć do dzieci, które tak pięknie i z ogromnym zaangażowaniem tworzą. Chcę, aby dzieci przychodzące na zajęcia pokochały bawienie się kolorami i doceniły siebie, żeby czerpały przyjemność spędzania czasu w świecie wyobraźni. Pies, czy kot, który istnieje tylko w główce młodego twórcy, a potem my widzimy go na kartce- to wejście do świata innego niż nasz- dorosłych ludzi. Jeśli mogę się do tego przyczynić, będzie to  moją radością".

 

Zajęcia Teatrzyku Lalkowego ,,Jawajka"

Spotykamy się ze światem teatrzyku z lalkami teatralnymi, jeden  raz z w tygodniu. I choć wydaje się to niewiele,  jednak daje to dzieciom możliwość bycia twórcą,  aktorem, scenografem. Najpierw trzeba zrobić postać do przedstawienia, nauczyć się tekstu, przełamać w sobie niepokój, bo - chociaż mnie nie widać, bo jestem za parawanem - to mówię jako Biedronka, słychać mnie... 

Wszystko stopniowo, małymi kroczkami. Dzieci mają czerpać radość z bycia Biedronką czy Muchomorem. Serdecznie zapraszam dzieci, które miałyby ochotę spróbować swoich sił na zajęciach. W każdej chwili można dołączyć.


ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Piktogram ludzika w kolorze zielonym, płci damskiej, z długimi włosami

Instruktor: Katarzyna Rogowska-Szachewiczjest metodykiem plastyki i pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Metodykę Plastyki na Uniwersytecie Łódzkim, a także Malarstwo w Scenografii w WSA (Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie) oraz Arteterapię. Uważa, iż w pracy z dziećmi najważniejszą wartością jest rozwijanie umiejętności wypowiadania własnego "ja" poprzez różnego rodzaju techniki plastyczne, które rozwijają także koncentrację uwagi, wyobraźnię, wyciszają, uspokajają, pozwalają wyrażać cały wachlarz emocji. Dzieci mogą przy tym rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową i własną kreatywność.